کلینیک دندان پزشکی

کلینیک دندان پزشکی

1000000 تومان موجود
تهیه کننده : امیر صارمی
دسته بندی : برنامه نویسی »»» پروژه های SQL

تعداد بازدید ها : 68 بار
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ ,چهارشنبه, ۰۴:۱۸:۰۰ بعد از ظهرتوضیحات محصول

این پروژه مناسب مطب های پزشکی ،بیمارستان، برنامه نویسان حرفه ای، اساتید و دانشجویان می باشد. در این پروژه برای هر بیمار یک پرونده تشکیل میشود و خدماتی که در کلینک برای او انجام میشود ثبت میشوند و قابل گزارشگیری و چاپ هستند و همچنین خدماتی که پزشک برای هر مریض انجام داده و درصد پرداختی بیمار و حق بیمه همه را به تفکیک میتوان دید و جهت بهره بردای از انها گزارش گرفت. بانک اطلاعاتی با sql2008 نوشته شده و خود پروژه هم با زبان سی شارپ نرم افزار از صفحات زیر تشکیل شده: صفحه ورود صفحه اصلی صفحه پذیرش صفحه خدمات صفحه کاربران صفحه مدیران صفحه بیمه ها صفحه پزشکان صفحه بیماران صفحه گزارش برای پزشکان و بیمارن به صورت جدا گانه با توجه به تاریخ و مشخصات شناسنامه ای


نظر بدهید     شماره تلفن اختیاری می باشد !

                       

                          

                            

                

               

               

پایگاه داده sql server

Microsoft SQL Server یک بانک اطلاعاتی از نوع دیتابیس های رابطه ای یا Relational Database می باشد که توسط توسط کمپانی Microsoft ارایه شده و وظیفه اصلی آن ذخیره و بازیابی اطلاعات بر اساس درخواست نرم افزارهای دیگر میباشد.
این نرم افزار دارای نسخه های بسیار متنوع و متناسب با مخاطبان متفاوت و محیط های کار مختلف ( از نرم افزارهای کوچک که اطلاعات در ماشین لوکال خود ذخیره می کنند تا میلیون ها کاربر و ماشین که احتیاج به دستیابی به اطلاعات از طریق شبکه به طور همزمان دارند.)

تاریخچه
کد های پایه ای این نرم افزار ابتدا توسط شرکت Sybase SQL Server طراحی شده بود که بعدها شرکت مایکروسافت امتیاز کامل آن نرم افزار را خریداری نمود.هدف مایکروسافت ازخریداری این نرم افزار، ارتقا دادن آن به سطح عظیم و در نهایت رقابت با دیتابیس های ارایه شده توسط شرکت های Oracle و IBM بود. با این هدف تیمی متشکل از شرکت مایکروسافت، Sybase و Ashton-Tate تشکیل شد و اولین نسخه از این نرم افزار به نام SQL Server 1.0 برای سیستم عامل OS/2 در سال ۱۹۸۹ منتشر گردید. این نسخه در واقع معادل نسخه قبلی آن یعنی Sybase SQL Server 3.0 بود که برای سیستم عامل Unix به انتشار درآمده بود. بعد ها نسخه Microsoft SQL Server 4.21 برای سیستم عامل های NT و Windows NT 3.1 منتشر شد که این امر موجب محبوبیت بیشتر آن نزد کاربران ویندوز گردید. Microsoft SQL Server 6.0 اولین نسخه این نرم افزار برای سیستم عامل های ویندوز NT بود که در ساخت آن از هیچ یک از تکنولوژِی های Sybase استفاده نشد.

بعد از انتشار Windows NT دو شرکت مایکروسافت و Sybase از یکدیگر جدا شده و هر یک از آن ها به طراحی و تلاش برای به دست گرفتن بازار توسط نرم افزار خود پرداخت. مایکروسافت تمامی حقوق طراحی و فروش نرم افزار Microsoft SQL Server را به صورت اختصاصی به نام خود ثبت نمود و شرکت Sybase نیز با تغییر نام نرم افزار خود به Adaptive Server Enterprise برای جلوگیری از بروز اشتباه با نرم افزار مایکروسافت، به تلاش برای رقابت با آن پرداخت.

در حال حاضر با گذشت بیش از ۱۰ سال از انتشار نسخه های قبلی محصولات Microsoft SQL Server (SQL server 2000)، پیشرفته های قابل ملاحظه ای برای افزایش بهره وری این نرم افزار به وجود آمده است. ابزارهای Client IDE و همچنین بسته های مکملی که همراه نسخه SQL Server 2005 منتشر گردید مانند : ابزار ETL (SQL Server Integration Services و یا SSIS)، سرور گزارش گیری (Reporting Service)، ابزار OLAP و یا سرور استخراج داده ها (Data mining server) و یا سرویس های تحلیلی و چندین تکنولوژی پیغام دهی به کاربر نمونه هایی از این امکانات ویژه می باشند.

محصولات مرتبط