مدیریت تاکسی سرویس (سی شارپ)

محصول ویژه مدیریت تاکسی سرویس (سی شارپ)

25000 تومان موجود
تهیه کننده : محسن شفیعی
دسته بندی : برنامه نویسی »»» سی شارپ

تعداد بازدید ها : 445 بار
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ,یکشنبه, ۱۰:۲۸:۴۵ بعد از ظهرتوضیحات محصول

نرم افزار تاکسی سرویس

اين پروژه يك سيستم تاكسي سرویس را به صورت ساده پياده سازي مي كند . به اين صورت كه داراي يك صفحه ورودي به سيستم است كه از كاربر ، نام كاربري و پسورد را سوال كرده و در صورت صحيح بودن پسورد وارد سيستم شده . در صفحه بعد ، صفحه تاكسي تلفني باز شده كه داراي یک منو براي هدايت كاربر اپراتور براي ويرايش فيلدهاي مورد نياز به كار مي رود . اين منو شامل رانندگان ، كاربران ، مشتركين و سرويس ها است .


مدیریت تاکسی سرویس


براي راحتي و تسريع كار در صفحه تاكسي تلفني قسمتي بنام جستجوي سريع تعبيه شده است كه كاربر اپراتور بدون رفتن به صفحه مشتركين اطلاعات كوچكي را از اين قسمت دريافت كند .

اطلاعات لازم

برای اینکه بتوان پروژه رو نوشت بایدبایدبازبان C# ، پایگاه داده SqlServer2008 ، ADO.Net آشنایی داشته باشیم.


برای کارکردن واستفاده از این نرم افزارشماباید دات نت فریم ورک 4.5 یا 4 روی سیستمتون نصب باشه وهمچنین Sql Server  را نصب کرده باشید .

امکانات اصلی فرم ها:

در نرم افزار اصلی شما می توانید به تمامی فرم ها دسترسی داشته باشید البته اگر ورود شما موفقیت آمیز باشد در فرم سرویس و کاربر شما می توانید اطلاعات مربوط به راننده و مشتری ها را ثبت ،جستجو ،حذف و یا حتی اگر هرگونه اطلاعاتی از مشتری و اطلاعات سرویس را اشتباه وارد کرده اید را می توان به راحتی با استفاده از دکمه ویرایش موجود در ان فرم ان را ویرایش کنید و همچنین در فرم  شما می توانید ساعت حرکت و ساعت برگشت و همچنین تاریخ حرکت و تاریخ برگشت را هم ثبت کنید و در فرم دیگری هم می توانید این کار را انجام دهید


نظر بدهید     شماره تلفن اختیاری می باشد !

                       

                          

                            

                

               

               

زبان برنامه نویسی سی شارپ یکی از زبانهای توانمند در زمینه تولید نرم افزار های کاربردی می باشدو

محصولات مرتبط